Sponsorzy

„Laboratorium genetyczne EUROIMMUN DNA powstało, by świadczyć specjalistyczne usługi diagnostyczne z zakresu badań genetycznych dla instytucji naukowych, placówek ochrony zdrowia, laboratoriów medycznych oraz osób indywidualnych. Tym samym chcemy wspierać naszych Partnerów w podnoszeniu jakości opieki medycznej, zwiększaniu świadomości Pacjentów na temat czynników ryzyka zachorowania i dostępności nowoczesnej diagnostyki”

www.euroimmundna.pl www.euroimmun.pl

INGLOT to jedna z czołowych polskich firm kosmetycznych produkujących kosmetyki kolorowe.
Na całym świecie marka kojarzona jest z olbrzymim wachlarzem kolorów i różnorodnością oferowanych produktów. Szczególnie ceniony jest unikalny Freedom System, który pozwala każdej klientce kreować dowolne zestawy ulubionych kosmetyków.
Kolekcje, które regularnie pojawiają się na rynku powstają w oparciu o najnowsze technologie, a inspiracją dla propozycji kolorystycznych są wiodące światowe trendy.
Początkiem międzynarodowego sukcesu firmy był rok 2006 i otwarcie pierwszego franczyzowego salonu w Montrealu w Kanadzie.
W ciągu zaledwie kilku lat rozwój marki przybrał charakter lawinowy i dzisiaj pełna kolorów kolekcja INGLOT dostępna jest w blisko 500 lokacjach na sześciu kontynentach.

 

multikino.pl

 

ICN Polfa Rzeszów S.A.
ul. Przemysłowa 2
35-959 Rzeszów

ICN POLFA RZESZÓW S.A. jest obecnie częścią międzynarodowego koncernu Valeant Pharmaceuticals. Int. Od ponad sześćdziesięciu lat specjalizuje się w produkcji leków dla ludzi. Swoje produkty: leki na receptę, leki OTC i suplementy diety dostarcza na rynek polski oraz do ponad 50 krajów w Europie, Azji i Australii. ICN Polfa Rzeszów S.A. łączy wytwarzanie leków z pełną ochroną środowiska. Stosowany w Fabryce Leków Systemem Zapewnienia Jakości udokumentowany otrzymanymi certyfikatami daje odbiorcom pełną gwarancję, że produkowane w Rzeszowie farmaceutyki odpowiadają międzynarodowym standardom. Strategia działania ICN Polfa Rzeszów S.A. opiera się na zasadzie zrównoważonego rozwoju w oparciu o czynniki ekonomiczne, społeczne i ekologiczne. Kierując się ta filozofią organizacja działa na rzecz rozwoju społeczności lokalnej, angażuje się w ochronę środowiska naturalnego człowieka, rozwój nauki. Jest stałym sponsorem kilku instytucji kulturalnych i sportowych, wspiera także liczne akcje prospołeczne i charytatywne.

 

www.resgraph.pl/